• Bezinwazyjne osuszanie elektroosmoza Block Aqua

3499.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 795497181

Zostaw telefon

Osuszacz Muru GPL-111 to najnowocześniejsza metoda elektroosmozy bezprzewodowej. Nasze urządzenia spełniają wszystkie standardy, wybierając naszą ofertę masz pewność wyboru nowoczesnej i profesjonalej usługi.Bezobsługowy system kontroli nie wymaga dozoru. Nasze urządzenie oraz metoda działania podlega ochronie patentowej na terenie Polski i UE. GPL 111 pobiera niewielką ilość energii ok. 1,5W czyli około 1zł co miesiąc. Przy dużej powierzchni mokrych ścian oszczędności kosztów energii potrzebnej do ich ogrzewania mogą sięgać nawet 60%.

Produkt ten zapewnia budynkowi, w którym jest zastosowany skuteczną ochronę przed zawilgoceniem i zagrzybieniem. Tylko z nami masz 100% pewność, że twój dom jest bezpieczny. Jesteśmy w posiadaniu certyfikatów i atestów, których wymaga prawo budowlane naszego kraju a także UE.

Pole magnetyczne wytwarzane przez GPL jest wielokrotnie niższe niż wytwarzane przez powszechnie stosowane urządzenia domowe. Jest tak niewielkie, że w odległości 3 cm od obudowy urządzenia indukcja magnetyczna wynosi poniżej 5,5 uT. Naturalne pole ziemskie w Warszawie wynosi 40uT. Badanie zostało przeprowadzone przez Centralny Instytut Ochrony Pracy Państwowy Instytut Badawczy - dotyczyło badania i oceny pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez Osuszacz Muru GPL-111 111.

Wielką zaletą tego urządzenia jest bezinwazyjność systemu. Elektroosmoza może być założona przez cały rok, a sama instalacja przebiega bez zbędnych nawierceń, iniekcji substancji chemicznych, odkuwań tynków, odkopywań fundamentów czy opróżniania pomieszczeń.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie