• Klimatyzer Aircooler Trotec PAE31 60W 4w1

Symbol: ZZ-PAE31
499.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Mało
Waga 6 kg

Zamówienie telefoniczne: 600377409

Zostaw telefon

Klimatyzer 4w1 PAE 31

Chłodzenie powietrza, odświeżanie powietrza, wentylacja i nawilżanie powietrza z lodowo świeżym strumieniem powietrza zatroszczy się o szybkie ochłodzenie. PAE 31 schładza obrabiany strumień powietrza o 2 - 3°C i w ten sposób zapewnia optymalną różnicę pomiędzy temperaturą na zewnątrz i w środku, aby organizm nie został bez potrzeby obciążony. Wysokowydajna dmuchawa z technologią turbospin i zasięgiem 10 metrów w lecie zachwycająco szybko schładza do przyjemnych temperatur nagrzane pomieszczenia mieszkalne i biznesowe, ogrody zimowe, biura i lokale sklepowe. Jednocześnie to urządzenie oczyszcza i nawilża powietrze wnętrza, aby odświeżyć go czystym i optymalnie nawilżonym chłodnym powietrzem. Wydajność wentylacyjna dmuchawy turbospin regulowana jest w trzech poziomach.

Naturalny chłód z parowania

Innowacyjną technologię chłodzenia Honeycomb klimatyzera PAE 31 znasz z natury. Jeśli w kierunku wilgotnej dłoni zawieje wiatr, na skórze od razu odczuwasz przyjemny chłód. Efekt chłodu powstaje poprzez parowanie wody. Potrzebna do tego energia cieplna pobierana jest z powietrza, a temperatura odczuwalnie spada. Z tego naturalnego efektu chłodzenia korzysta także PAE 31 wypełniony zimną wodą lub wodą z kostkami lodu. Podczas przepływu przez wilgotny filtr plastrowy ciepłe powietrze pomieszczenia zostaje schłodzone poprzez pobór energii cieplnej, nawilżone zimną wzgl. lodowatą wodą, oczyszczone w filtrze powietrza i wydmuchane do pomieszczenia przez wysokowydajną dmuchawę turbospinową jako lodowato świeża bryza w formie zawirowanego powietrza. Zupełnie bez zastosowania chemii, bez energochłonnej schładzającej sprężarki i bez szpecących przewodów odprowadzających.

Im gorętszy dzień, tym mocniejsza wydajność chłodnicza

Tam, gdzie konwencjonalne klimatyzatory osiągają swe granice, PAE 31 ponownie podnosi wydajność chłodzenia. Im cieplejsze powietrze pomieszczenia, tym wilgoć szybciej odparowuje w filtrze plastrowym i tym więcej zostaje usuwanego poprzez odparowanie ciepłego powietrza. Dlatego zawsze możesz być pewien, że moc schładzania PAE 31 dotrzyma kroku temperaturom zewnętrznym. Ze swoją pokaźną wydajnością turbospin wynoszącą 1000 m³/h oraz łatwym w czyszczeniu 6-litrowym pojemnikiem na wodę klimatyzer ten skierowany jest do zastosowania w pomieszczeniach do 26 m² wzgl. 65 m³.

Trzykrotnie lepszy klimat w mieszkaniu z dodatkową ochroną zdrowia

Połączenie chłodzenia, nawilżania i oczyszczania powietrza w PAE 31 odczuwalnie poprawia klimat pomieszczenia i jednocześnie chroni przed zarazkami chorobotwórczymi występującymi w powietrzu. Rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 i kolejnych wirusów (na przykład wirusów grypy) jest silnie uwarunkowane wilgotnością powietrza. Optymalnie nawilżone powietrze pomieszczenia, jak dowodzą badania, zmniejsza ryzyko zakażenia w zamkniętych pomieszczeniach i utrzymuje w stanie wilgotnym ważne dla układu odpornościowego śluzówki nosowe. Jako nawilżacz powietrza do użytku całorocznego PAE 31 przekonuje wydajnością nawilżania 1,1 l/h, która wystarcza na utrzymanie wilgotności powietrza w pomieszczeniu w optymalnym obszarze od 40 - 60%. Oprócz tego PAE 31 także bez funkcji chłodzenia i nawilżania powietrza można używać przez cały rok jako orzeźwiającego wentylatora. Aby chłodzący strumień powietrza skierować do wyboru na określony punkt lub rozprowadzić w całym pomieszczeniu, urządzenie posiada załączany dookoła tryb swing, poprzez obracające się automatycznie w 360° lamelki wylotowe, do podziału chłodnego powietrza na dużej powierzchni.

Naturalnie lepsze chłodzenie i komfort

Czy to jako ochłodzenie latem, jako wentylator do dodatkowej porcji świeżości, jako odświeżacz powietrza do wytworzenia przyjemnej bryzy morskiej lub do optymalnego nawilżenia ogrzewanego powietrza w sezonie grzewczym – klimatyzer PAE 31 we wszystkich trybach pracy korzysta z zalet technologii turbospin i zachwyca swoim wyśmienitym wyposażeniem.

Zoptymalizowany strumieniowo podział zimnego powietrza turbospin

Problem ten jest Ci znany: W labiryntach pomieszczeń i mieszkaniach o wysokich sufitach orzeźwiające, chłodne powietrze nie zawsze dociera do wszystkich przestrzeni. Ledwo odejdzie się od biurka lub wstanie z kanapy, a odczuwa się różnicę zmiany strefy temperatur z zimnej na ciepłą. Odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest niewystarczający podział zimnego powietrza w pomieszczeniu.

PAE 31 chłodzi bezgranicznie

Technologia turbospin klimatyzera tworzy równomierną cyrkulację zimnego powietrza w całym pomieszczeniu. Wpływające do urządzenia z trzech stron ciepłe powietrze zostaje schłodzone i trafia na aerodynamicznie uformowaną łopatkę wirnika bardzo szybko obracającego się śmigła wysokowydajnego wentylatora. Głęboko rozpędzone ramię wentylatora zapewnia szczególnie silne zawirowanie i pokaźne przyspieszenie strumienia powietrza. Silnie sprężony i skompresowany niczym tornado zawirowany strumień powietrza wydobywa się z urządzenia z dużą wydajnością 1000 m³/h jako obracająca się w sobie kolumna zimnego powietrza i przedziera się na 10 metrów w głąb pomieszczenia. Jeśli wytworzony strumień powietrza napotka na ścianę lub sufit, zostaje odbity we wszystkich kierunkach. Po kontakcie ze ścianami i sufitem powietrze przepływa w stałej cyrkulacji z powrotem do tylnej strony klimatyzera. Następnie zostaje ponownie zassane i proces się powtarza. Dzięki efektywnej metodzie turbospin powietrze pomieszczenia zostaje maksymalnie wymieszane i przemieszczone. Chłodzący efekt strumienia powietrza odczuwalny jest w całym pomieszczeniu.

Dla porównania: Konwencjonalny klimatyzer o podobnej wydajności powietrza wydmuchuje zimne powietrze na ok. 6 metrów. Z rosnącą odległością chłodzenie strumienia powietrza słabnie. Poprzez technologię turbospinową PAE 31 odległość wyrzutu powietrza zwiększa się do 10 metrów. Silnie rozpędzone zimne powietrze odbite zostaje od ścian i trafia do wszystkich rogów i kątów pomieszczenia.

Wyciszony tryb nocny z dopasowanym strumieniem powietrza i przyjemną funkcją odświeżania powietrza

Jeżeli letni upał nie daje Ci spać, to PAE 31 ze swoim cichym trybem nocnym przyjdzie z pomocą. Wybrany z różnych poziomów wentylacji program dotrzyma Ci optymalnego towarzystwa podczas snu. Moc wentylacji obniża się co 30 minut, aż ochładzacz powietrza osiągnie najmniejszy poziom o minimalnej emisji hałasu, chłodząc i odświeżając.

Funkcja odświeżania powietrza zapewnia, tak jak tryb naturalnego wiatru, narastanie i obniżanie intensywności wentylacji, tworząc przyjemny strumień powietrza, porównywalny z morską bryzą.

Programowalny zegar czasowy do energooszczędnego samo wyłączania

Funkcja timera PAE 31 umożliwia sterowane czasowo ochłodzenie z uprzednio wybranym czasem wyłączenia. Czas działania do auto wyłączenia może być ustawiony na 1 h, 2 h, 4 h i 8 h. Funkcja timera jest godna polecenia przykładowo podczas stosowania urządzenia w biurze. Po 8-godzinnym dniu pracy urządzenie automatycznie się wyłącza, a ty nie musisz sobie nim zaprzątać głowy.

Całoroczna przydatność – w lecie ochładzacz powietrza, zimą nawilżacz powietrza

Z PAE 31 korzystasz przez cały rok z mobilnego, kojącego klimatu. Zamiast po zakończeniu sezonu letniego smukły i zajmujący niewiele miejsca klimatyzer odstawić do przechowalni, można go używać całorocznie. Podczas wiosny lub późnym latem z 3 poziomami wentylacji zadbasz o świeży wiatr i odczujesz chłodzące działanie zimnego parowania.

Jesienią i zimą urządzenie to spełni rolę efektywnego nawilżacza powietrza do uzyskania przyjemniejszego klimatu pomieszczenia. Suche powietrze ogrzewania może podrażniać drogi oddechowe, wysuszać skórę i powodować zaczerwienienie oczu. W wilgotności powietrza na poziomie 50 % zmniejszone zostaje poza tym rozprzestrzenianie się wirusów w powietrzu pomieszczenia. Po zastosowaniu nawilżacza powietrza zapewnisz wystarczający poziom wilgotności w powietrzu, a w przegrzanych i pełnych zaduchu pomieszczeniach poprawisz samopoczucie i zapobiegniesz przeziębieniu oraz infekcjom wirusowym.

Zalety Aircooler 4w1 PAE 31:

 • Schładzacz powietrza 4-w-1: chłodzenie powietrza, wentylacja, odświeżanie powietrza i nawilżanie powietrza
 • Wysokowydajna dmuchawa z technologią turbospin i zasięgiem 10 m
 • 3-stronny wlot ciepłego powietrza do optymalnego nawilżania powietrza
 • 3 osobne filtry parowania do szczególnie dobrej wydajności skraplania w pomieszczeniu
 • Naturalne chłodzenie powietrza poprzez zimne parowanie z technologią Honeycomb
 • Nawilżanie powietrza do przyjemnego i zdrowego klimatu w pomieszczeniu
 • Możliwość pracy z 2 dostarczanymi zimnymi wkładami lub kostkami lodu do podnoszenia wydajności chłodzenia
 • Wysoka wydajność parowania wynosząca 1,1 litra na godzinę
 • 6-litrowy pojemnik na wodę ze wskaźnikiem napełnienia
 • Automatyczna 360° funkcja swing lamelek powietrza do równomiernego podziału powietrza w pomieszczeniu
 • Filtr powietrza (przeciw włosom zwierzęcym, kłaczkom i kurzowi)
 • Tryb nocny ze zmniejszoną wydajnością wentylacji
 • Łatwy w czyszczeniu pojemnik na wodę
 • Wygodne sterowanie pilotem
 • 3 poziomy wydmuchu
 • 8-godzinna funkcja timera do automatycznego wyłączania
 • Łatwy w transportowaniu dzięki praktycznie wyżłobionemu uchwytowi i rolkom transportowym
 • Do użytku całorocznego! W lecie aircooler, zimą nawilżacz powietrza

Dane techniczne:

 • Ilość powietrza: stopień maks. [m³/h]: 1000
 • Prędkość wypływu powietrza [m/s]: 3,9
 • Wentylator: osiowy
 • 3 stopnie dmuchawy
 • Maks. wydajność nawilżania [l/h]: 1,1
 • Środek chłodniczy: powietrze
 • Min. temp. [°C]: 5 - maks. temperatura [°C]: 43
 • Względna wilgotność powietrza [%]: <95%
 • Klasa ochronności: II
 • Pojemnik wody w [l]: 6
 • Przyłącze sieciowe, 220 - 240V/50Hz
 • Pobór mocy [W]: 60
 • Wtyczka przyłączeniowa: CEE 7/16
 • Długość przewodu [m]: 1,8
 • Wartości hałasu: dystans 1m [dB(A)]: 55
 • Pokrętła sterowania, wskaźnik LED
 • Certyfikaty: deklaracja UE
 • Wymiary (bez opk.) [mm]: dł: 265, szer: 310, wysokość: 620
 • Masa (bez opk.) [kg]: 5,5
 • Możliwość pracy z akumulatorem chłodzenia
 • Chłodzenie z zastosowaniem technologii Honeycomb
 • Funkcja wentylacji i odświeżania powietrza
 • Funkcja chłodzenia powietrzem i funkcja Environmental protection
 • Technologia Turbospin
 • Cyrkulacja powietrza 360°
 • Funkcja zmiany kierunku strugi powietrza Swing
 • Wskaźnik poziomu wody
 • Sygnał ostrzegawczy po opróżnieniu zbiornika wody
 • Tryb nocny
 • 2 akumulatory zimna
 • Funkcja programatora czasowego
 • Regulowany czas wyłączenia
 • Filtr powietrza o strukturze plastra miodu
 • Koła transportowe z tworzywa sztucznego, uchwyty
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie