• Osuszacz adsorpcyjny WDH-DS3 do niskich temperatur - 1°C ~ 15°C Aktobis - wydajnośc 10l/dzień

Symbol: WDH-DS3
1300.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 600377409

Zostaw telefon

Niezawodny Osuszacz Firmy Aktobis AG, marki WDH do zadań specjalnych. Niezwykle wydajny nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Jesteśmy Dystrybutorem marki Aktobis AG - WDH w Polsce, dlatego wszelkie gwarancję i reklamację są załatwiane u nas na miejscu.

Marka WDH - To niezawodna Niemiecka Marka, ciesząca się ogromną popularnością i uznaniem na zachodzie Europy.

Osuszacze WDH to urządzenia praktycznie "niezniszczalne" używane na budowach i jako urządzenia na wynajem.

  • Wydajność osuszania do 10 ltr./dzień (bez sprężarki i bez czynnika chłodniczego) + Już od niskiej temperatury 1°C dobra wydajność osuszania + Cichy tryb pracy + Sprawdzone przez TÜV "GS" !
  • Elektryczny higrostat (LED) do regulacji i ustawiania żądanej wilgotności + regulacja wilgotności w krokach 10% od ok. 40% do 70%, dodatkowo możliwa praca ciągła !
  • Oprócz trybu standardowego dostępne są następujące tryby pracy: tryb automatyczny; tryb suchy (turbo) i tryb oczyszczania powietrza* (wymagany dodatkowy filtr *HEPA) + funkcja automatyczna, tzn. urządzenie wyłącza się automatycznie wraz z wentylatorem po osiągnięciu docelowego poziomu wilgotności i włącza się ponownie automatycznie, gdy wilgotność staje się większa!
  • Funkcja timera do wyboru automatycznego czasu pozostałego do końca pracy lub czasu startu w zakresie 1-24 godzin + Przejrzysty wyświetlacz wraz ze wskaźnikiem aktualnej wilgotności i przeglądem stanu !
  • Regulacja łopatek wylotu powietrza/kierunek nadmuchu + Możliwość pracy ciągłej/ciągłego osuszania + Kompatybilność z SmartHome (poprzez gniazdo WLAN) + Możliwość sterowania poprzez zewnętrzny wyłącznik czasowy (możliwe tylko w niektórych urządzeniach) + Trzy poziomy wentylatora/ cyrkulacji powietrza (słaby + normalny + turbo) !

Ten nowoczesny osuszacz adsorpcyjny jest idealnym urządzeniem do suszenia w pomieszczeniach nieogrzewanych (zimnych) i ogólnie w niskich temperaturach otoczenia.

Tutaj ma swoje mocne strony, ponieważ tradycyjne osuszacze powietrza z czynnikiem chłodniczym i technologią kompresorową są bardzo niewydajne w temperaturach od 1°C do 15°C.

W ten sposób WDH-DS3 osusza w temperaturach około 8°C i 80% wilgotności względnej. nadal do 9 l/t.

Osuszacz adsorpcyjny zachwyca bardzo przejrzystym panelem sterowania ze wskaźnikiem LED, trzema poziomami cyrkulacji powietrza, trybem standardowym, trybem automatycznym, trybem Dry (Turbo), trybem ciągłym, trybem oczyszczania powietrza oraz funkcją timera.

Urządzenie zapewnia wysoką jakość i dobry stosunek ceny do jakości przy łatwej obsłudze. Sprawdzony przez TÜV "GS" oraz oczywiście zgodność z CE i EMC.

Przykłady zastosowania: wilgotność w piwnicy: idealna w przypadku wilgotnych i zimnych piwnic lub starych murów. Zapobiega / usuwa nieprzyjemny zapach, tworzenie się pleśni, rozkładu muru i wiele innych. Usuwanie uszkodzeń: po powodzie lub po uszkodzeniu spowodowanym przez wodę gaśniczą, te urządzenia idealnie nadają się do suszenia w chłodnym otoczeniu. Regulacja klimatu: w ogrodzie zimowym, szopie, altanie ogrodowej, pralni, garażu, sypialni, biurze, łodzi oraz do użytku w pracy i podczas hobby itp.

Dane techniczne: napięcie:

220 V-240 V / 50 Hz maks.

Pobór mocy: 730 W

Wydajność osuszania (optymalnie): 10 l/dzień (35°C / 90% wilgotności względnej) Wydajność osuszania (standardowo): 9,5 l/dzień (30°C / 80% wilgotności względnej)

Wydajność osuszania (zimno): 9,0 l/dzień (8°C / 80% wilgotności względnej)

Zbiornik kondensacyjny: około 5 litrów wymiary (wys./szer./głęb.): 515 x 360 x 240 mm Waga: 7,5 kg

Ustawienie pracy: panel sterowania LED (wyświetlacz) Zakres zastosowania: 1°C ~ 32°C.

image
Kod producenta DS3
Marka Aktobis
Stan Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 7 (2)
Moc 230
Model WDH-DS3
Kolor dominujący biały
Wydajność 10
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie